CA4100300R0JS73
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA4100300R0JS73
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 300 OHM 4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CA4100300R0JS73.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
CA4100300R0JS73 specifikacijos
Dalies numeris CA4100300R0JS73 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 300 OHM 4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 103923 pcs Duomenų lapas CA4100300R0JS73.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Serija CA Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Wirewound