CA406067R00JS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA406067R00JS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 67 OHM 2.4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CA406067R00JS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA406067R00JS70 specifikacijos
Dalies numeris CA406067R00JS70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 67 OHM 2.4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 168102 pcs Duomenų lapas CA406067R00JS70.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Serija CA Atsparumas 67 Ohms
Galia (vatais) 2.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 67 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound