CA4060140R0JS70
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA4060140R0JS70
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CA4060140R0JS70.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA4060140R0JS70 specifikacijos
Dalies numeris CA4060140R0JS70 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 140 OHM 2.4W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 209432 pcs Duomenų lapas CA4060140R0JS70.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.140" Dia x 0.694" L (3.56mm x 17.63mm)
Serija CA Atsparumas 140 Ohms
Galia (vatais) 2.4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 140 Ohms ±5% 2.4W Through Hole Resistor Axial Wirewound