CA0002R3900JS70W02
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002R3900JS70W02 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA0002R3900JS70W02
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CA0002R3900JS70W02.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CA0002R3900JS70W02 specifikacijos
Dalies numeris CA0002R3900JS70W02 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 177166 pcs Duomenų lapas CA0002R3900JS70W02.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±600ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Serija CA Atsparumas 390 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 390 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound