ALSR104R700FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR104R700FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR104R700FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 7W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR104R700FE12.pdf
  • Pranešimas
ALSR104R700FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR104R700FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 4.7 OHM 7W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69064 pcs Duomenų lapas ALSR104R700FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.312" Dia x 1.730" L (7.92mm x 43.94mm)
Serija ALSR Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR10-4.7
Q1561788A
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound