ALSR03R3000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR03R3000FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR03R3000FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.3 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR03R3000FE12.pdf
  • Pranešimas
ALSR03R3000FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR03R3000FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.3 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87246 pcs Duomenų lapas ALSR03R3000FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serija ALSR Atsparumas 300 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-3-.30-1%
ALSR3F-.30
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 300 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound