ALSR03300R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR03300R0FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR03300R0FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 300 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR03300R0FE12.pdf
  • Pranešimas
ALSR03300R0FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR03300R0FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 300 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78458 pcs Duomenų lapas ALSR03300R0FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serija ALSR Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-3-300-1%
ALSR3F-300
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Išsamus aprašymas 300 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound