ALSR03250R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR03250R0FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR03250R0FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 250 OHM 3W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR03250R0FE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALSR03250R0FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR03250R0FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 250 OHM 3W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78734 pcs Duomenų lapas ALSR03250R0FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Serija ALSR Atsparumas 250 Ohms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-3-250-1%
ALSR3F-250
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 250 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound