ALSR01100R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR01100R0FE12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ALSR01100R0FE12
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ALSR01100R0FE12.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ALSR01100R0FE12 specifikacijos
Dalies numeris ALSR01100R0FE12 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 100 OHM 1W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79532 pcs Duomenų lapas ALSR01100R0FE12.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Serija ALSR Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ALSR-1-100-1%
ALSR1F-100
Darbinė temperatūra -65°C ~ 250°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Kompozicija Wirewound