09T3002JF
Dale / VishayDale / Vishay
09T3002JF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 09T3002JF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 30KOHM BEAD
Duomenų lapai: 09T3002JF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
09T3002JF specifikacijos
Dalies numeris 09T3002JF Gamintojas Dale / Vishay
Galimas kiekis 73198 pcs Duomenų lapas 09T3002JF.pdf
Serija T Atsparumas Oma @ 25 ° C 30k
Atsparumo tolerancija ±5% Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Bead Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Free Hanging Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Ilgis - laidų viela 3.00" (76.20mm)