03T2200JF
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 03T2200JF
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas THERMISTOR NTC 220OHM BEAD
Duomenų lapai: 03T2200JF.pdf
  • Pranešimas
03T2200JF specifikacijos
Dalies numeris 03T2200JF Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas THERMISTOR NTC 220OHM BEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5345 pcs Duomenų lapas 03T2200JF.pdf
Serija T Atsparumas Oma @ 25 ° C 220
Atsparumo tolerancija ±5% Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Bead Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Free Hanging Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis - laidų viela 1.50" (38.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant