SH275-1/16
DaburnDaburn
SH275-1/16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH275-1/16
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas HEATSHRK BLK 1/16"X6" 1=50PC
Duomenų lapai: SH275-1/16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
SH275-1/16 specifikacijos
Dalies numeris SH275-1/16 Gamintojas Daburn
Galimas kiekis 16282 pcs Duomenų lapas SH275-1/16.pdf
Įveskite Tubing, Flexible Susitraukimo santykis 2 to 1
Susitraukimo temperatūra 90°C Serija SH275
Atgautos sienelės storis 0.017" (0.43mm) Kiti vardai W181-6R0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 135°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga Polyolefin (PO), Irradiated Ilgis 0.500' (152.40mm, 6.00")
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinis skersmuo - tiekiamas 0.063" (1.60mm)
Vidinis skersmuo - atkurtas 0.031" (0.79mm) funkcijos Abrasion Resistant, Flame Retardant
Išsamus aprašymas Heat Shrink Tubing, Flexible 0.063" (1.60mm) 2 to 1 Black 0.500' (152.40mm, 6.00") Spalva Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SH275-1/2
SH275-1/2
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRK BLK 1/2"X2" 1=50PC
Sandelyje: 22423 pcs
parsisiųsti: SH275-1/2.pdf
RFQ
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRINK BLACK 3IN X 5FT
Sandelyje: 2539 pcs
parsisiųsti: SH275-3.pdf
RFQ
SH260T-4.9-23
SH260T-4.9-23
Gamintojai: AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas: FIXED IND 22.8UH 4.9A 36 MOHM TH
parsisiųsti: SH260T-4.9-23.pdf
Gamintojai: Daburn Electronics
apibūdinimas: HEATSHRINK BLACK 1IN X 5FT
apibūdinimas: FIXED IND 11UH 5A 25 MOHM TH
parsisiųsti: SH260T-5.0-10.pdf
apibūdinimas: HEATSHRINK BLACK 3/16IN X 5FT
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 2IN X 100FT
Sandelyje: 259 pcs
apibūdinimas: HEATSHRINK BLACK 1/4" X 500'
apibūdinimas: HEATSHRINK BLACK 1/8IN X 200FT
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 1.5IN X 100FT
Sandelyje: 374 pcs
apibūdinimas: FIXED IND 15UH 5A 27 MOHM TH
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus