P38/1.56QX
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P38/1.56QX
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P38/1.56QX.pdf
Akcijų būklė 732 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P38/1.56QX specifikacijos
Dalies numeris P38/1.56QX Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 732 pcs Duomenų lapas P38/1.56QX.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 125 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.05%
Linijinis reglamentas 0.02% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 1A 100 ~ 125 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Patvirtinimai CE, cURus, UL
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P38/1.56-FST
P38/1.56-FST
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Sandelyje: 693 pcs
parsisiųsti: P38/1.56-FST.pdf
RFQ
P38/1.56X
P38/1.56X
Gamintojai: Daburn
Sandelyje: 685 pcs
parsisiųsti: P38/1.56X.pdf
RFQ
P38/22
P38/22
Sandelyje: 1093 pcs
parsisiųsti: P38/22.pdf
Sandelyje: 879 pcs
parsisiųsti: P38/1.56/22.pdf
P38/1.56Q
P38/1.56Q
Sandelyje: 658 pcs
parsisiųsti: P38/1.56Q.pdf