P37-15SQX
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P37-15SQX
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P37-15SQX.pdf
Akcijų būklė 560 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P37-15SQX specifikacijos
Dalies numeris P37-15SQX Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 560 pcs Duomenų lapas P37-15SQX.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - įėjimas 100 ~ 125 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.1%
Linijinis reglamentas 0.02% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 500mA 100 ~ 125 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 500mA Patvirtinimai CE, cURus, UL
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
P37-15SX
P37-15SX
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Sandelyje: 554 pcs
parsisiųsti: P37-15SX.pdf
RFQ
P37-15T
P37-15T
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Sandelyje: 543 pcs
parsisiųsti: P37-15T.pdf
RFQ
P37-15S
P37-15S