P35-50SXA
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P35-50SXA
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P35-50SXA.pdf
Akcijų būklė 632 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P35-50SXA specifikacijos
Dalies numeris P35-50SXA Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 632 pcs Duomenų lapas P35-50SXA.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 50V
Įtampa - įėjimas 105 ~ 230 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.2%
Linijinis reglamentas 0.2% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 300mA 105 ~ 230 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 300mA Patvirtinimai CE, cURus, UL