P34-250S-04
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P34-250S-04
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P34-250S-04.pdf
Akcijų būklė 560 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P34-250S-04 specifikacijos
Dalies numeris P34-250S-04 Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 560 pcs Duomenų lapas P34-250S-04.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 250V
Įtampa - įėjimas 105 ~ 125 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 7-DIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.2%
Linijinis reglamentas 0.05% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 40mA 105 ~ 125 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 40mA Patvirtinimai CE, cURus, UL