P32-12SM/22
DaburnDaburn
Daburn
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: P32-12SM/22
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Duomenų lapai: P32-12SM/22.pdf
Akcijų būklė 830 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
P32-12SM/22 specifikacijos
Dalies numeris P32-12SM/22 Gamintojas Daburn
apibūdinimas AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 830 pcs Duomenų lapas P32-12SM/22.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas 105 ~ 125 VAC Įveskite Enclosed
Dydis / Matmenys 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Serija P3
Paketas / dėžutė 5-DIP Module Darbinė temperatūra -25°C ~ 71°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Apkrovos taisyklė 0.1%
Linijinis reglamentas 0.1% funkcijos SCP
Efektyvumas - Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 100mA Patvirtinimai CE, cURus, UL