2215/28OR-1000
DaburnDaburn
2215/28OR-1000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2215/28OR-1000
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas HOOK-UP STRND 28AWG ORANGE 1000'
Duomenų lapai: 2215/28OR-1000.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 430 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 430 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2215/28OR-1000 specifikacijos
Dalies numeris 2215/28OR-1000 Gamintojas Daburn
Galimas kiekis 430 pcs Duomenų lapas 2215/28OR-1000.pdf
Vielos matuoklis 28 AWG Įtampa 1000V
Serija MIL-W-16878 Type C Reitingai UL Style 1430
Kiti vardai 2215/28 OR-1000 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 1000.0' (304.8m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Orange Striukė (izoliacija) storis 0.016" (0.41mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Striukė (izoliacija) skersmuo 0.047" (1.19mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 28 AWG Hook-Up Wire 7/36 Orange 1000V 1000.0' (304.8m)