2215/18WH-100
DaburnDaburn
2215/18WH-100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2215/18WH-100
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas HOOK-UP STRND 18AWG WHITE 100'
Duomenų lapai: 2215/18WH-100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2215/18WH-100 specifikacijos
Dalies numeris 2215/18WH-100 Gamintojas Daburn
Galimas kiekis 2384 pcs Duomenų lapas 2215/18WH-100.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 1000V
Serija MIL-W-16878 Type C Reitingai UL Style 1430
Kiti vardai 2215/18 WH-100 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva White Striukė (izoliacija) storis 0.016" (0.41mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Striukė (izoliacija) skersmuo 0.082" (2.08mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 18 AWG Hook-Up Wire 7/26 White 1000V 100.0' (30.5m)