2201/18VI-100
DaburnDaburn
2201/18VI-100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2201/18VI-100
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas HOOK-UP STRND 18AWG VIOLET 100'
Duomenų lapai: 2201/18VI-100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2201/18VI-100 specifikacijos
Dalies numeris 2201/18VI-100 Gamintojas Daburn
Galimas kiekis 2563 pcs Duomenų lapas 2201/18VI-100.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 600V
Serija MIL-W-16878 Type B Reitingai UL Style 1429
Kiti vardai 2201/18 VI-100 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Violet Striukė (izoliacija) storis 0.010" (0.25mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Striukė (izoliacija) skersmuo 0.070" (1.78mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 18 AWG Hook-Up Wire 19/30 Violet 600V 100.0' (30.5m)