2201/18BK-100
DaburnDaburn
2201/18BK-100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2201/18BK-100
Gamintojas / Gamintojas: Daburn
Prekės aprašymas HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 100'
Duomenų lapai: 2201/18BK-100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
2201/18BK-100 specifikacijos
Dalies numeris 2201/18BK-100 Gamintojas Daburn
Galimas kiekis 2338 pcs Duomenų lapas 2201/18BK-100.pdf
Vielos matuoklis 18 AWG Įtampa 600V
Serija MIL-W-16878 Type B Reitingai UL Style 1429
Kiti vardai 2201/18 BK-100 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Ilgis 100.0' (30.5m) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Striukės spalva Black Striukė (izoliacija) storis 0.010" (0.25mm)
Striukė (izoliacija) medžiaga Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated Striukė (izoliacija) skersmuo 0.070" (1.78mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 18 AWG Hook-Up Wire 19/30 Black 600V 100.0' (30.5m)
Dirigentas Strand 19/30 Dirvožemio medžiaga Copper, Tinned
Kabelio tipas Hook-Up
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2201/18BK-1000
2201/18BK-1000
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 18AWG BLACK 1000'
Sandelyje: 476 pcs
parsisiųsti: 2201/18BK-1000.pdf
RFQ
2201/18GR-100
2201/18GR-100
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HOOK-UP STRND 18AWG GREEN 100'
Sandelyje: 2333 pcs
parsisiųsti: 2201/18GR-100.pdf
RFQ
2201-V-RC
2201-V-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 10UH 12.5A 7 MOHM TH
Sandelyje: 59009 pcs
parsisiųsti: 2201-V-RC.pdf
Gamintojai: Knowles
apibūdinimas: SWITCH SLIDE
parsisiųsti:
2201-H
2201-H
Gamintojai: Bourns, Inc.
parsisiųsti: 2201-H.pdf
2201-V
2201-V