DL66R20-39P9-6116-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DL66R20-39P9-6116-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Duomenų lapai: DL66R20-39P9-6116-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DL66R20-39P9-6116-LC specifikacijos
Dalies numeris DL66R20-39P9-6116-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2009 pcs Duomenų lapas DL66R20-39P9-6116-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (2), 20 (37) Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Black Kiti vardai DDL66R20-39P9-6116-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DL66R20-39P9-6116-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 20-39 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Anodized Black
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.531" (38.89mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Anodized Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga 9 Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DL66R20-39PN-6106-LC
DL66R20-39PN-6106-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Sandelyje: 1658 pcs
parsisiųsti: DL66R20-39PN-6106-LC.pdf
RFQ
DL66R20-39P9-6116
DL66R20-39P9-6116
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP