DL64R20-25SN-6117-LC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DL64R20-25SN-6117-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 25POS SKT
Duomenų lapai: DL64R20-25SN-6117-LC.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DL64R20-25SN-6117-LC specifikacijos
Dalies numeris DL64R20-25SN-6117-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 25POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1565 pcs Duomenų lapas DL64R20-25SN-6117-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 (6), 20 (19) Naudojimas Unshielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-83723 Series III, DL RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDL64R20-25SN-6117-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 25
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DL64R20-25SN-6117-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 20-25 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 25 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 25POS SKT