DJT16E25-19SN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E25-19SN-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Duomenų lapai: DJT16E25-19SN-LC.pdf
  • Pranešimas
DJT16E25-19SN-LC specifikacijos
Dalies numeris DJT16E25-19SN-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2453 pcs Duomenų lapas DJT16E25-19SN-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT16E25-19SN-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E25-19SN-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.891" (48.03mm)