DJT16E23-55PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E23-55PN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: DJT16E23-55PN.pdf
  • Pranešimas
DJT16E23-55PN specifikacijos
Dalies numeris DJT16E23-55PN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1438 pcs Duomenų lapas DJT16E23-55PN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT16E23-55PN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E23-55PN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-55 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock