DJT16E23-55JN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E23-55JN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Duomenų lapai: DJT16E23-55JN.pdf
  • Pranešimas
DJT16E23-55JN specifikacijos
Dalies numeris DJT16E23-55JN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1128 pcs Duomenų lapas DJT16E23-55JN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT16E23-55JN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E23-55JN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-55 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 55POS STRGHT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT16E23-55JB-LC
DJT16E23-55JB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Sandelyje: 2486 pcs
parsisiųsti: DJT16E23-55JB-LC.pdf
RFQ
DJT16E23-55JN-LC
DJT16E23-55JN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 55POS SKT