DJT16E23-21BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E23-21BN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Duomenų lapai: DJT16E23-21BN.pdf
  • Pranešimas
DJT16E23-21BN specifikacijos
Dalies numeris DJT16E23-21BN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2521 pcs Duomenų lapas DJT16E23-21BN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT16E23-21BN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 21
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E23-21BN
Didelis skersmuo tiekiamas 23-21 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.766" (44.86mm)