DJT16E19-11AN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E19-11AN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Duomenų lapai: DJT16E19-11AN.pdf
  • Pranešimas
DJT16E19-11AN specifikacijos
Dalies numeris DJT16E19-11AN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2597 pcs Duomenų lapas DJT16E19-11AN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 Naudojimas Shielded
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT16E19-11AN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E19-11AN
Didelis skersmuo tiekiamas 19-11 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.516" (38.51mm)