DJT16E17-26HB-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E17-26HB-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Duomenų lapai: DJT16E17-26HB-LC.pdf
  • Pranešimas
DJT16E17-26HB-LC specifikacijos
Dalies numeris DJT16E17-26HB-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2073 pcs Duomenų lapas DJT16E17-26HB-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT16E17-26HB-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E17-26HB-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.406" (35.71mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Chromate over Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga B Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT16E17-26HC-LC
DJT16E17-26HC-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
Sandelyje: 4470 pcs
parsisiųsti: DJT16E17-26HC-LC.pdf
RFQ
DJT16E17-26HB
DJT16E17-26HB
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS