DJT16E17-26AN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT16E17-26AN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Duomenų lapai: DJT16E17-26AN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DJT16E17-26AN specifikacijos
Dalies numeris DJT16E17-26AN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2617 pcs Duomenų lapas DJT16E17-26AN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT16E17-26AN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT16E17-26AN
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.406" (35.71mm)