DJT14F25-61PN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT14F25-61PN-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN
Duomenų lapai: DJT14F25-61PN-LC.pdf
  • Pranešimas
DJT14F25-61PN-LC specifikacijos
Dalies numeris DJT14F25-61PN-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1474 pcs Duomenų lapas DJT14F25-61PN-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DDJT14F25-61PN-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT14F25-61PN-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 25-61 Įdėkite medžiagą -
Apima 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 O-Ring funkcijos -
Išplėstas aprašymas 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT JAM NUT 61POS PIN