DJT14F17-26PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT14F17-26PN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Duomenų lapai: DJT14F17-26PN.pdf
  • Pranešimas
DJT14F17-26PN specifikacijos
Dalies numeris DJT14F17-26PN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1978 pcs Duomenų lapas DJT14F17-26PN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT14F17-26PN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT14F17-26PN
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock