DJT10F15-18PB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10F15-18PB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: DJT10F15-18PB.pdf
  • Pranešimas
DJT10F15-18PB specifikacijos
Dalies numeris DJT10F15-18PB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2331 pcs Duomenų lapas DJT10F15-18PB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT10F15-18PB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10F15-18PB
Didelis skersmuo tiekiamas 15-18 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT10F15-18JN-LC
DJT10F15-18JN-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Sandelyje: 5590 pcs
parsisiųsti: DJT10F15-18JN-LC.pdf
RFQ
DJT10F15-18PA
DJT10F15-18PA
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Sandelyje: 1978 pcs
parsisiųsti: DJT10F15-18PA.pdf
RFQ
DJT10F15-18PB-LC
DJT10F15-18PB-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT