DJT10F13-98JN-LC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10F13-98JN-LC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT
Duomenų lapai: DJT10F13-98JN-LC.pdf
  • Pranešimas
DJT10F13-98JN-LC specifikacijos
Dalies numeris DJT10F13-98JN-LC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2364 pcs Duomenų lapas DJT10F13-98JN-LC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Silver Kiti vardai DDJT10F13-98JN-LC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10F13-98JN-LC
Didelis skersmuo tiekiamas 13-98 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas -
Sujungimo veržlės skersmuo Electroless Nickel Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Jungties tipas Receptacle Housing
Kūno medžiaga Flange
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT10F13-98JN
DJT10F13-98JN
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT