DJT10E25-19BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E25-19BN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT
Duomenų lapai: DJT10E25-19BN.pdf
  • Pranešimas
DJT10E25-19BN specifikacijos
Dalies numeris DJT10E25-19BN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2555 pcs Duomenų lapas DJT10E25-19BN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 12 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT10E25-19BN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 19
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E25-19BN
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT