DJT10E21-11SB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E21-11SB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Duomenų lapai: DJT10E21-11SB.pdf
  • Pranešimas
DJT10E21-11SB specifikacijos
Dalies numeris DJT10E21-11SB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2044 pcs Duomenų lapas DJT10E21-11SB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT10E21-11SB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 11
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E21-11SB
Didelis skersmuo tiekiamas 21-11 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT10E21-11SA-LC
DJT10E21-11SA-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 2890 pcs
parsisiųsti: DJT10E21-11SA-LC.pdf
RFQ
DJT10E21-11PC-LC
DJT10E21-11PC-LC
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Sandelyje: 1927 pcs
parsisiųsti: DJT10E21-11PC-LC.pdf
RFQ
DJT10E21-11SB-LC
DJT10E21-11SB-LC