DJT10E17-26AC
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E17-26AC
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Duomenų lapai: DJT10E17-26AC.pdf
  • Pranešimas
DJT10E17-26AC specifikacijos
Dalies numeris DJT10E17-26AC Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2888 pcs Duomenų lapas DJT10E17-26AC.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT10E17-26AC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 26
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E17-26AC
Didelis skersmuo tiekiamas 17-26 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN