DJT10E15-18HN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E15-18HN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Duomenų lapai: DJT10E15-18HN.pdf
  • Pranešimas
DJT10E15-18HN specifikacijos
Dalies numeris DJT10E15-18HN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2248 pcs Duomenų lapas DJT10E15-18HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT10E15-18HN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E15-18HN
Didelis skersmuo tiekiamas 15-18 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 18POS FLANGE W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DJT10E15-18HN-LC
DJT10E15-18HN-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN