DJT10E15-18AN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E15-18AN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN
Duomenų lapai: DJT10E15-18AN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DJT10E15-18AN specifikacijos
Dalies numeris DJT10E15-18AN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2649 pcs Duomenų lapas DJT10E15-18AN.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila - "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DDJT10E15-18AN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 18
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E15-18AN
Didelis skersmuo tiekiamas 15-18 Įdėkite medžiagą -
Apima - funkcijos -
Išplėstas aprašymas 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount apibūdinimas CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN