DJT10E13-98JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DJT10E13-98JB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Duomenų lapai: DJT10E13-98JB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DJT10E13-98JB specifikacijos
Dalies numeris DJT10E13-98JB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2611 pcs Duomenų lapas DJT10E13-98JB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DDJT10E13-98JB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas DJT10E13-98JB
Didelis skersmuo tiekiamas 13-98 funkcijos -
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Bayonet Lock