D38999/26WJ61HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WJ61HA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26WJ61HA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WJ61HA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WJ61HA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1446 pcs Duomenų lapas D38999/26WJ61HA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26WJ61HA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 61
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WJ61HA
Didelis skersmuo tiekiamas 25-61 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WJ61HB
D38999/26WJ61HB
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS