D38999/26WJ43PB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WJ43PB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26WJ43PB.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WJ43PB specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WJ43PB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1049 pcs Duomenų lapas D38999/26WJ43PB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26WJ43PB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WJ43PB
Didelis skersmuo tiekiamas 25-43 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 43 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 43POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A, 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Sandelyje: 1238 pcs
parsisiųsti: D38999/26WJ43PB-LC.pdf
RFQ
D38999/26WJ43PA-LC
D38999/26WJ43PA-LC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 43POS PIN
Sandelyje: 2578 pcs
parsisiųsti: D38999/26WJ43PA-LC.pdf
RFQ
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
D38999/26WJ43PB
D38999/26WJ43PB
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP
parsisiųsti: D38999/26WJ43PB.pdf
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 43POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26WJ43PBL
D38999/26WJ43PBL
apibūdinimas: CONN HSG PLUG 43POS STRGHT PINS
parsisiųsti:
D38999/26WJ43PAL
D38999/26WJ43PAL
D38999/26WJ43PC
D38999/26WJ43PC
parsisiųsti: D38999/26WJ43PC.pdf
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB-LC
D38999/26WJ43PB
D38999/26WJ43PB
Sandelyje: 919 pcs
D38999/26WJ43PA
D38999/26WJ43PA
parsisiųsti: D38999/26WJ43PA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus