D38999/26WH53HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WH53HE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26WH53HE.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WH53HE specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WH53HE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1351 pcs Duomenų lapas D38999/26WH53HE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila H Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26WH53HE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 53
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WH53HE
Didelis skersmuo tiekiamas 23-53 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WH53HE-LC
D38999/26WH53HE-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN HSG PLUG STRGHT 53POS PIN