D38999/26WG41AA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WG41AA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Duomenų lapai: D38999/26WG41AA.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WG41AA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WG41AA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2315 pcs Duomenų lapas D38999/26WG41AA.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 20 Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Male Pins
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila G "Shell Finish" Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DD38999/26WG41AA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 41
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WG41AA
Didelis skersmuo tiekiamas 21-41 Įdėkite medžiagą Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.640" (41.66mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Chromate over Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga A Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26WG39SN-USCSB3
D38999/26WG39SN-USCSB3
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 5920 pcs
parsisiųsti: D38999/26WG39SN-USCSB3.pdf
RFQ
D38999/26WG41AA
D38999/26WG41AA
Gamintojai: Souriau Connection Technology
apibūdinimas: MILDTL 38999 III PLUG
Sandelyje: 2075 pcs
parsisiųsti:
RFQ
D38999/26WG39SNL
D38999/26WG39SNL
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 39POS INLINE
parsisiųsti:
D38999/26WG41AA
D38999/26WG41AA
apibūdinimas: CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE