D38999/26WF32HN
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26WF32HN
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26WF32HN.pdf
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26WF32HN specifikacijos
Dalies numeris D38999/26WF32HN Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1699 pcs Duomenų lapas D38999/26WF32HN.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila F Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26WF32HN
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 32
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26WF32HN
Didelis skersmuo tiekiamas 19-32 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 32POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded