D38999/26JJ43BA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26JJ43BA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Duomenų lapai: D38999/26JJ43BA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
D38999/26JJ43BA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26JJ43BA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5817 pcs Duomenų lapas D38999/26JJ43BA.pdf
Wire Gauge arba diapazonas - AWG 16 (20), 20 (23) Naudojimas Shielded
Įveskite atributus Environment Resistant Įveskite For Female Sockets
Krovimo kryptis Crimp "Shield" nutraukimas Circular
"Shell" medžiaga, apdaila J "Shell Finish" Composite
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, ACT RoHS statusas Bulk
Kištukas / poravimosi skersmuo Olive Drab Kiti vardai DD38999/26JJ43BA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Pozicijų skaičius 43
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26JJ43BA
Didelis skersmuo tiekiamas 25-43 Įdėkite medžiagą Composite, Olive Drab Cadmium
Apima - funkcijos Coupling Nut
Išplėstas aprašymas 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut apibūdinimas CONN HSG PLUG STRGHT 43POS SKT
Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas 1.890" (48.01mm)
Sujungimo veržlės skersmuo Chromate over Cadmium Kontaktinė forma Plastic
Kontaktinė medžiaga A Jungties tipas Plug Housing
Kūno medžiaga -
Susiję produktai
D38999/26JJ43AN
D38999/26JJ43AN
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE