D38999/26FJ61HB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FJ61HB
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26FJ61HB.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FJ61HB specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FJ61HB Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1367 pcs Duomenų lapas D38999/26FJ61HB.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26FJ61HB
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 61
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FJ61HB
Didelis skersmuo tiekiamas 25-61 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 7.5A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga B Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/26FJ61HD
D38999/26FJ61HD
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 923 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ61HD.pdf
RFQ
D38999/26FJ61HA
D38999/26FJ61HA
Sandelyje: 1272 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ61HA.pdf
RFQ
D38999/26FJ61HB
D38999/26FJ61HB
Sandelyje: 1076 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ61HB.pdf
D38999/26FJ61HC
D38999/26FJ61HC
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS