D38999/26FJ29HE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FJ29HE
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Duomenų lapai: D38999/26FJ29HE.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 890 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 890 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FJ29HE specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FJ29HE Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 890 pcs Duomenų lapas D38999/26FJ29HE.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26FJ29HE
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 29
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FJ29HE
Didelis skersmuo tiekiamas 25-29 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
Dabartinis įvertinimas 13A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga E Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D38999/26FJ29JA-LC
D38999/26FJ29JA-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Sandelyje: 1534 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ29JA-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ29HD
D38999/26FJ29HD
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 29POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1041 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ29HD.pdf
RFQ
D38999/26FJ29HE
D38999/26FJ29HE