| Dalies numeris | D38999/26FJ19SA-LC | Gamintojas | TE Connectivity Deutsch Connectors |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 2799 pcs | Duomenų lapas | D38999/26FJ19SA-LC.pdf |
| Wire Gauge arba diapazonas - AWG | 12 | Naudojimas | Shielded |
| Įveskite atributus | Environment Resistant | Įveskite | For Female Sockets |
| Krovimo kryptis | Crimp | "Shield" nutraukimas | Circular |
| "Shell" medžiaga, apdaila | J | "Shell Finish" | Aluminum Alloy |
| Serija | Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS | RoHS statusas | Bulk |
| Kištukas / poravimosi skersmuo | Silver | Kiti vardai | DD38999/26FJ19SA-LC |
| Darbinė temperatūra | -65°C ~ 200°C | Pozicijų skaičius | 19 |
| Pastaba | Contacts Not Included | Montavimo tipas | Free Hanging (In-Line) |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 1 (Unlimited) | Medžiagų degumo įvertinimas | - |
| Gamintojo standartinis pratęsimo laikas | 12 Weeks | Gamintojo kodas | D38999/26FJ19SA-LC |
| Didelis skersmuo tiekiamas | 25-19 | Įdėkite medžiagą | Aluminum Alloy, Electroless Nickel |
| Apima | - | funkcijos | Coupling Nut |
| Išplėstas aprašymas | 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | apibūdinimas | CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT |
| Dabartinis - maks. / Kontaktas | Threaded | Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas | 1.890" (48.01mm) |