D38999/26FJ19JA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D38999/26FJ19JA
Gamintojas / Gamintojas: TE Connectivity Deutsch Connectors
Prekės aprašymas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Duomenų lapai: D38999/26FJ19JA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
D38999/26FJ19JA specifikacijos
Dalies numeris D38999/26FJ19JA Gamintojas TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2116 pcs Duomenų lapas D38999/26FJ19JA.pdf
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Resistant
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila J Serija Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS statusas Bulk Kiti vardai DD38999/26FJ19JA
Darbinė temperatūra -65°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas D38999/26FJ19JA
Didelis skersmuo tiekiamas 25-19 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Dabartinis įvertinimas 23A Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga A Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Plug, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Susiję produktai
D38999/26FJ19JB
D38999/26FJ19JB
Gamintojai: TE Connectivity Deutsch Connectors
apibūdinimas: CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Sandelyje: 1167 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ19JB.pdf
RFQ
D38999/26FJ19JB-LC
D38999/26FJ19JB-LC
Gamintojai: Amphenol Aerospace Operations
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Sandelyje: 1076 pcs
parsisiųsti: D38999/26FJ19JB-LC.pdf
RFQ
D38999/26FJ19JA
D38999/26FJ19JA
apibūdinimas: CONN PLUG FMALE 19POS GOLD CRIMP